XX Torneo de Copa do Mundo Cidade da Coruña

   Tournoi Ciudad de A Coruna

      Classement a la fin des poules

 Cl.   Apellido-nom   Nombre   Nación   V/M   Ind.   TD   Grupo 
 1   JOURNET   Benoit    FRA   1,000   23   30   calificado 
 2   CADOT   Jeremy    FRA   1,000   21   30   calificado 
 3   BYK   Siarhei    BLR   1,000   20   29   calificado 
 4   MERTINE   Julien    FRA   1,000   19   30   calificado 
 5   LARI   Tommaso    ITA   1,000   18   30   calificado 
 5   KHOVANSKIY   Alexey    RUS   1,000   18   30   calificado 
 7   SAFIN   Timur    RUS   1,000   17   30   calificado 
 8   LUPERI   Edoardo    ITA   1,000   15   30   calificado 
 9   LIN   Jianhua    CHN   1,000   7   25   calificado 
 10   KOMISSAROV   Dmitry    RUS   0,833   18   29   calificado 
 11   GAROZZO   Daniele    ITA   0,833   17   29   calificado 
 12   DAVIS   James-Andrew    GBR   0,833   16   28   calificado 
 13   MEINHARDT   Gerek    USA   0,833   15   29   calificado 
 14   HERTSYK   Rostyslav    UKR   0,833   15   26   calificado 
 15   MEPSTEAD   Marcus    GBR   0,833   14   28   calificado 
 15   KAWIECKI   Pawel    POL   0,833   14   28   calificado 
 17   OSMANSKI   Pawel    POL   0,833   13   29   calificado 
 18   JAULT   Jerome    FRA   0,833   13   28   calificado 
 19   NAKIS   Theodoros    GRE   0,833   13   26   calificado 
 19   MARCILLOUX   Marcel    FRA   0,833   13   26   calificado 
 21   SEDOV   Artem    RUS   0,833   12   27   calificado 
 22   YUNES   Klod    UKR   0,833   12   26   calificado 
 23   FAYZULLIN   Rinat    RUS   0,833   10   27   calificado 
 24   WLOSEK   Maciej    POL   0,833   10   26   calificado 
 25   LI   Chen    CHN   0,833   8   25   calificado 
 26   TONY HELISSEY   Jean-Paul    FRA   0,800   14   24   calificado 
 27   PRANZ   Rene    AUT   0,800   13   24   calificado 
 28   PEGGS   Ben    GBR   0,800   10   24   calificado 
 29   HEO   Jun    KOR   0,800   10   23   calificado 
 30   SON   Young Ki    KOR   0,800   10   22   calificado 
 31   POGREBNIAK   Andrii    UKR   0,800   9   23   calificado 
 32   BRAUN   Marius    GER   0,800   8   24   calificado 
 33   FOCONI   Alessio    ITA   0,667   14   26   calificado 
 34   BARRERA   Stefano    ITA   0,667   11   26   calificado 
 35   NISTA   Lorenzo    ITA   0,667   10   26   calificado 
 36   CHEN   Haiwei    CHN   0,667   10   25   calificado 
 37   MINUTO   Martino    ITA   0,667   9   27   calificado 
 38   RIGIN   Dmitry    RUS   0,667   9   26   calificado 
 39   KOLTYGO   Volodymyr    UKR   0,667   9   24   calificado 
 39   AUCLIN   Erwann    FRA   0,667   9   24   calificado 
 41   POSCHARNIG   Johannes    AUT   0,667   8   27   calificado 
 42   LALONDE TURBIDE   Etienne    CAN   0,667   8   25   calificado 
 42   CHOI   Nicholas Edward    HKG   0,667   8   25   calificado 
 44   CHOUPENITCH   Alexander    CZE   0,667   7   25   calificado 
 45   DOBIASCH   Martin    AUT   0,667   7   23   calificado 
 46   ULASIK   Yauheni    BLR   0,667   7   22   calificado 
 47   CHAMLEY-WATSON   Miles    USA   0,667   6   25   calificado 
 48   SIMON   Vincent    FRA   0,667   6   24   calificado 
 49   KREJCIK   Jan    CZE   0,667   6   22   calificado 
 50   ARSLANOV   Timur    RUS   0,667   5   24   calificado 
 51   KONTOCHRISTOPOULOS   Nikolaos    GRE   0,667   5   23   calificado 
 52   STUEHLER   Sven    AUT   0,667   4   25   calificado 
 53   LIM   Alex    CAN   0,667   4   24   calificado 
 54   LECOCQ   Hans Joachim    BEL   0,667   3   25   calificado 
 55   LI   Hua    CHN   0,667   1   23   calificado 
 56   WESSELS   Andre    GER   0,600   8   20   calificado 
 57   CHEUNG   Siu Lun    HKG   0,600   6   19   calificado 
 58   HINTERSEER   Moritz    AUT   0,600   5   23   calificado 
 59   YEUNG   Chi Ka    HKG   0,600   4   22   calificado 
 60   DELBERGUE   Guillermo    ESP   0,600   4   20   calificado 
 61   KWON   Young Ho    KOR   0,600   4   18   calificado 
 62   GATAI   Robert    HUN   0,600   2   20   calificado 
 63   COOK   Keith    GBR   0,600   1   20   calificado 
 64   SZEKI   Bence    HUN   0,600   1   18   calificado 
 65   BIONDO   Tobia    ITA   0,600   0   18   calificado 
 66   WOO   Michael    USA   0,600   -2   18   calificado 
 67   HATOEL   Maor    ISR   0,500   8   23   calificado 
 68   PAUTY   Maxime    FRA   0,500   5   24   calificado 
 69   RAJSKI   Leszek    POL   0,500   2   26   calificado 
 70   TSEYLER   Dmitriy    RUS   0,500   2   23   calificado 
 71   JOVANOVIC   Bojan    CRO   0,500   1   23   calificado 
 72   SYRACHYNSKYY   Pavlo    UKR   0,500   1   22   calificado 
 73   JANDA   Michal    POL   0,500   0   23   calificado 
 74   SCAVASIN   Fernando    BRA   0,500   -1   20   calificado 
 75   ZHANG   Zhenggang    SIN   0,500   -1   19   calificado 
 76   KULAKOV   Dmitriy    KAZ   0,500   -2   19   calificado 
 77   LUKASHEVICH   Aliaksandr    BLR   0,500   -3   22   calificado 
 78   CHEUNG   Ka Long    HKG   0,500   -4   19   calificado 
 79   COOKE   Christopher    IRL   0,500   -6   20   calificado 
 80   SZABADOS   Kristof    HUN   0,500   -6   18   calificado 
 81   GOLDSTEIN   Jeremy    USA   0,400   -3   16   calificado 
 82   JOHANSEN   Soeren Ulrik    DEN   0,400   -6   17   calificado 
 83   JORGENSEN   Patrick    DEN   0,333   0   22   calificado 
 84   SCHENKEL   Eli    CAN   0,333   -1   22   calificado 
 84   WILLETTE   David    USA   0,333   -1   22   calificado 
 86   BLITZER   Max    USA   0,333   -2   21   calificado 
 87   NOITE   Alvaro    POR   0,333   -2   18   calificado 
 88   WOHLGEMUTH   Dominik    AUT   0,333   -4   20   calificado 
 89   LLAVADOR   Carlos    ESP   0,333   -4   19   calificado 
 90   AYAD   Tarek    EGY   0,333   -4   18   calificado 
 91   MELIA   Rhys    GBR   0,333   -4   17   calificado 
 92   AHMED   Marwan    EGY   0,333   -5   18   calificado 
 93   LYSHKOVSKI   Vladzimir    BLR   0,333   -6   18   calificado 
 94   MAGERAS   Stephen    USA   0,333   -7   19   calificado 
 95   SHIMBO   Heitor    BRA   0,333   -7   17   calificado 
 96   ALEXANDER   David    IRL   0,333   -8   19   calificado 
 97   ARCHER   Kristjan    GBR   0,333   -9   18   calificado 
 97   ESSAM   Mohamed    EGY   0,333   -9   18   calificado 
 99   PLA VALLBE   Jorge    ESP   0,333   -10   18   calificado 
 100   CHANG   Jerry    USA   0,333   -12   15   calificado 
 101   PINTO   Daniel    COL   0,333   -12   13   calificado 
 102   TANG   Pui Ting    HKG   0,333   -13   12   calificado 
 103   CHU   Wing Hong    HKG   0,200   -3   18   calificado 
 104   XAVIER   Marco    BRA   0,200   -7   14   calificado 
 105   ANTONIO   Adilson Jose F.    FIE   0,200   -11   12   calificado 
 106   NAIZAGEROV   Rauan    KAZ   0,200   -12   12   calificado 
 107   LACASTA   Sergio    ESP   0,200   -14   9   calificado 
 108   TOLDO   Guilherme    BRA   0,167   -7   18   calificado 
 109   TEIXEIRA   Diogo    POR   0,167   -9   20   eliminado 
 110   PELLETIER   Jose Alberto    MEX   0,167   -10   16   eliminado 
 110   FILIPPOV   Evgeniy    RUS   0,167   -10   16   eliminado 
 112   KWAK   Lae Hyuk    KOR   0,167   -11   15   eliminado 
 113   VAN HAASTER   Maximilien    CAN   0,167   -12   16   eliminado 
 114   BIDAREV   Uri    KAZ   0,167   -12   14   eliminado 
 115   SENENT   Pedro    ESP   0,167   -13   16   eliminado 
 116   SZABADOS   Gabor    HUN   0,167   -13   13   eliminado 
 117   ARIZAGA   Raul    MEX   0,167   -14   14   eliminado 
 118   KURFURST   Jiri    CZE   0,167   -14   13   eliminado 
 119   CHOI   Chun Yin Ryan    HKG   0,167   -15   14   eliminado 
 120   VALLEJO   Inigo    ESP   0,167   -22   6   eliminado 
 121   KOMSIC   Ivan    CRO   0,000   -12   13   eliminado 
 122   MAHMOUD   Mostafa    EGY   0,000   -13   12   eliminado 
 122   TAM   Yuk Wang    HKG   0,000   -13   12   eliminado 
 124   JANDA   Piotr    POL   0,000   -15   14   eliminado 
 125   MACHADO   Jeronimo    BRA   0,000   -16   14   eliminado 
 126   KIM   Hyogon    KOR   0,000   -20   10   eliminado 
 127   ESPERON   Rafael    ESP   0,000   -20   5   eliminado 
 128   MARTINEZ RAMIREZ   Octavio    MEX   0,000   -21   9   eliminado 
 128   RUIZ ALCONERO   Juan    ESP   0,000   -21   9   eliminado 
 130   ROQUE   Joao    POR   0,000   -22   8   eliminado 
 131   AL WALID   Naser    KUW   0,000   -23   7   eliminado 
 132   FERNANDEZ-MIRANDA   Jose M.    ESP   0,000   -24   6   eliminado 
 133   TRAVERSA   Gabriel    ESP   0,000   -27   3   eliminado 
 133   SOUTO   Miguel    ESP   0,000   -27   3   eliminado 
 135   MELIJOSA   Pablo    ESP   0,000   -28   2   eliminado 
 136   MAJEWSKI   Michal    POL   abandon         abandono 
Ayuntamiento de A Coruña FIE RFEE FGE t
 
Introducción Mapa do sitio Contacto Introducción Axenda Registro A Cidade O torneo Castellano Galego